krewetki , kkrewetkaria i cała krewetkofilia

Krewetkomaniacy

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE: FORUM ZOSTALO PRZNIESIONE, NOWY ADRES TO WWW.KREWETKI.ORG

#1 08-09-2007 22:27:48

Adekm89

Administrator

1775813
Zarejestrowany: 07-09-2007
Posty: 183
Punktów :   

o forumowiczach

1 przedstawmy sie:) powitajmy miło
2 podajmy chociaz imie:)
3 napiszmy dlaczego mam taki nick:)
4 ile siedzimy w akwarystyce, jakie mamy baniaczki,

Offline

 

#2 08-09-2007 23:03:51

batman

Administrator

9635713
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 205
Punktów :   

Re: o forumowiczach

A więc ja jako przodowniczka witam Was BARDZO miło,mam na imię Gośka i wcale nie jestem facetem,jak większość myśli i pisze,tak przyzwyczaiłam się do tego nicka,że akceptuje nawet,że mówią do mnie na "pan" hehe,a dlaczego taki nick?Taką mam ksywę,wszystko dlatego,że jestem dość wysportowana i pierwszego dnia w liceum wlazłam na spory słup telefoniczny,na którym wisiał plecak pierwszaka,którego ocaliłam od wyśmiania.......i tak zostałam obrońcą uciśnionych -batmanem.
W akwarystyce siedzę od roku jako krewetkomaniaczka, a w akwarystyce ogólnej mam jakieś 10lat praktyk jako dziecko,ojciec hodował najróżniejsze ryby,oczywiście wtedy nie było takich nowości i wyboru sprzętu ,więc człowiek uczy się na nowo.
Chętnie odpowiem na każde pytanie,jeżeli tylko będę znała na nie odpowiedz,pozdrawiam i zapraszam

Offline

 

#3 08-09-2007 23:58:46

Tobik1

Administrator

4440091
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 177
Punktów :   

Re: o forumowiczach

no coz to widze kolej na mnie jako moderatora (a wlasnie dlaczeg ja dostalem tylko moga a nie admina no ale to juz zalwie z ADmin)wiec tak mam na imie Dominik miszkam w kujawsko-pomorskim w jakze pieknym miescie o ladnej nazwie Kcynia moja ksywa no coz wziela sie od nazwiska (Tobijanski) w krewetkach siedze od roku a w akwarystyce jakies 4 laa lecz podbnie jak batmanka mialem w domu akwarium juz we wczesnym stadium mojego dziecinstwa
a zeby nie byc gorszym to ja rowniez bardzo chetnie odpowiem na kazde pytanie oczywiscie jesli bede znal odpowiedz

Offline

 

#4 09-09-2007 07:09:17

Adekm89

Administrator

1775813
Zarejestrowany: 07-09-2007
Posty: 183
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Batmanko nie zaczynamay zadania od "A więc" (nie mowie ze ja nie robie błędów)
Tobik ktos musi miec podpis pod kazdym watkiem ze go modował:) padło na Cibie:)
ale za TWoją łagodność i dobroc uczynie Cie Adminem.

to teraz moja kolej:)

WITAM SERDECZNIE:)
Mam na imie Adrian mieszkam w małej a jakze pieknej miejscowośći Klęk w okolicach Łodzi.
normalnie mam tam wszystko o czym akwarysta by mógł mazyc (chodzi mi o naturalne rzeczy)

o nicku nie mowie bo CHyba jasne.
ale nnie podoba mi się ADmin...
wolałem adekm89; Adek-mowi tak na mnie kazdy, rodzice, znajomi nauczyciele, szefostwo nawet ksiądz w kośćiele:) "m" pierwsza litera od nazwiska "89" rocznik:)
w akwarystyce jestem od małego majac 3 lataka tata miał akwa ogrzewane zarówka:) i jakis jeden zabytkowy brzeczyk po roku sie pojawił:)
pozniej i az do mojego 9 roku zycia to akwa było.
pozniej nastapiła 3-4 letnia przerwa a ja zacząłem od 18 ltrowego akwa z rybkami złapanymi słoikiem na brzegu stawu:) pozniej gupiki. coraz wieksze akwaria itd:) inne biotopy:)
obecnie posiadam
13l - kotnik
18l - mam obecnie w nim patyczaki:P
24l - żłobek dla molinezji (okolo 60 szt)
80l - krewetkarium (juz rok albo dopier rok siedze w krewetkomaniactwie)
110l- korzeniarium- brązowe (nie czarne) wody
375l- ogólne u rodziców
chyba wszystko... a no i standard:
jezeli macie jakies pytania piszcie bede starał sie odp, najlepiej jak tylko sie da, jesli bede potrafił:)

Offline

 

#5 09-09-2007 09:12:58

Sonickx

Użytkownik

Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 17
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Cześć
Mam na imię Damian i jestem z Bydgoszczy, dokładnie z Fordonu.
Mam taki nick ponieważ kiedyś grałem w tibie (gra MMORPG) i tak już zostało.
Z akwarystyka mam styczność od dzieciństwa, ale taką że ogladałem jak ojciec hodował rybki, miał akwarium 40l i 12l teraz już wszystko zlikwidowane, a ja kupiłem sobie swój baniaczek tydzień temu i wiedziałem że tam muszą być krewetki, ponieważ są piękne i bardzo je lubie.

P.S.
Chyba jestem jedyny bez jakiejkolwiek pozycji, ale nie nażekam.

Pozdrawiam Damian

Offline

 

#6 09-09-2007 15:43:32

polobis

Użytkownik

Zarejestrowany: 09-09-2007
Posty: 121
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Witam.

Zaczyna się robić ciekawiej, mimo, że forum ma 2 dni :-) Głównie dlatego, że nie widziałem na innych forach postów przedstawiających userów. Mam na imię Paweł, mieszkam w Brzezinach koło Kalisza. Nick się wziął od polo. Kiedyś w automatach do gier i w ogóle grach rekordy wpisywało się w trzy, czteroliterowe miejsca, ja wpisywałem pol (od paul po angielsku) lub polo (jak można było wpisać cztery litery). W internecie siedzę od 1998 roku, gdzie początkowo polo było ksywką... niestety szybko okazało się, że jest takich więcej, więc ksywka pilnie zmieniła nazwę na polo - bis no i tak zostało :-)
Przygodę z akwarystyką zacząłem mając lat 12? 13? Zbiornikiem o ogromnej pojemności 20 litrów i pompką powietrza wykonanej z głowicy paliwowej od malucha i silnika od gramofonu :-) (o brzęczykach można było wówczas sobie pomarzyć). Prowadziłem dziennik obserwacji i płakałem, jak coś się źle działo, a źle działo się często, bo nie było forów internetowych, a od ciekawskiego bezczelnego gówniarza każdy się opędzał :-).
Taka sytuacja trwała z przerwami do zeszłego roku, kiedy to chrześniak namówił mnie na nowoczesną akwarystykę... Miałem wówczas wegetujący baniak 70 litrów z szokującym 20W oświetleniem mojego wynalazku na żarówkach kompaktowych :-) Rosły w nim kryptokoryny i glony pędzelkowate z przewaga tych drugich.
Stan posiadania na dziś:

mcharium 300l są w nim między innymi raki błękitne
ogólny 70l
krewetkarium 25l
doświadczalne nano 10 l i 5l
monitorkarium około 15l
krabarium (?) 50l
patyczakarium 20l :-D


wędruj sam jeden, jako słoń po lesie nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając...

Offline

 

#7 10-09-2007 09:29:41

batman

Administrator

9635713
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 205
Punktów :   

Re: o forumowiczach

:-P  Ja lubię zaczynać od "a więc" choć chyba każdy wie,że tak być nie powinno! Nie bierzcie ze mnie przykładu hehe (nie jest to kwestia niedouczenia hehe)

Offline

 

#8 10-09-2007 10:12:26

Tobik1

Administrator

4440091
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 177
Punktów :   

Re: o forumowiczach

ja mam jeszcze taka propozycje zeby kazdy podrzucil jakis kontakt moje gg:4440091 email tobik1991@vp.pl

Offline

 

#9 10-09-2007 15:06:26

Cukierpudel

Administrator

Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 200
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Cześć
Mam na imię Remek. Nick wymyśliłem kiedyś na poczekaniu i jest to kwestia przypadku.

Chyba tak jak każdy , miałem kiedyś akwarium jako maluch. W swoim trzymałem traszki japońskie (albo chińskie). Śmieszne bestie. Razem z traszkami miałem chyba jakieś gupiki i parkę bojowników.

Na nowo akwarystyką zacząłem interesować się gdy w sklepie obok zobaczyłem raki i krewetki. I tak 4-5 miesięcy temu wziąłem do siebie raka. Niestety kiedy zmieniałem akwarium na nowe rak padł, razem z paroma Amano. Ze starej obsady zostały mi tylko dwie babaulti.

Od półtorej miesiąca mam akwarium 65 litrów w którym siedzą 3 babaulti, 4 Redy + małe i 5 neonek. Mam zamiar dołożyć jeszcze jakieś 3 babaulti (jak będą w sklepie) żeby czuły się raźniej i rozwijać populację Redków.

Offline

 

#10 10-09-2007 15:21:12

akwarybka

Użytkownik

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 11
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Mam na imie Łukasz.Moj nick wymyśliłem na poczekaniu żeby nawiązać do akwarystyki.
Akwarystyką zajmuje się prawie od zawsze.Troche w dzieciństwie no i teraz nieprzerwanie od ok.8 lat.
Zbiorników miałem w życiu bardzo wiele, ale nic większego niż 70l.Obecnie mam akwa 54l z niczym nadzwyczajnym,proste rybki:neonyi,prętnik,otoski,itp.Oczywiście mam też krewetkarium 20l z fire red.
Pozdrawiam.

Offline

 

#11 06-10-2007 07:21:28

Firebee

Użytkownik

Zarejestrowany: 05-10-2007
Posty: 14
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Pouczony przez administratorów przedstawiam się:)


1 Przedstawiam się! Miło witam!
2 Patryk chociaż jestem !
3 nick? bo nikt inny takiego nie ma od 15 lat...
4 w akwarystyce nie długo, pare miesięcy...
akwa 112l - malawi zwane "wielką porażką" (obsada + wystrój )
akwa 60l - nienazwane jeszcze (ale za obsade też by mnie zamordowali pewnie niektórzy) - co do tego forum, to siedzi w nim jedna żabcia co jej TObik nie kuma, wrzucone bylo 11x red cherry, ale niestety raczej jest mniej i 4x amano, które okazały się nie amano bo zzieleniały
Pozdrawiam

Offline

 

#12 06-10-2007 17:06:49

Cukierpudel

Administrator

Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 200
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Tobik - informacje kontaktowe są już w forum , pozatym niekażdy sobie może życzyć.

Firebee - może te Amano się upodabniają do żaby :-)

Offline

 

#13 07-10-2007 00:58:03

mechatronik

Nowy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 02-10-2007
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: o forumowiczach

1. Witam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie .

Skoro już tyyle napisałem to się przedstawię tak jak admin @Adekm89 chciał żeby było :

2. Marcel

3. Nick mam taki, bo taki sam mam na większości innych for a poza tym nie lubię kombinować i wymyślać coraz to nowe bo później to wszystko trzeba pamiętać   (avatar też mam wszędzie taki sam ).

4. W akwarystyce siedzę hmmm... nie siedzę . Z tego typu rzeczami miałem ostatni raz do czynienia w zerówce gdy do klasy przynieśli akwarium z rybkami a ja byłem "odpowiedzialny" żeby inne dzieci się do niego nie zbliżały .

Raczej na forum pisywał nie będę, co myślę, że będzie z pożytkiem dla tego forum, a napisałem bo  nie wypadało być zarejestrowanym i nie przedstawić się .

Pozdrawiam i zapraszam na www.mechatronik.vgh.pl .

Offline

 

#14 07-10-2007 08:12:40

Adekm89

Administrator

1775813
Zarejestrowany: 07-09-2007
Posty: 183
Punktów :   

Re: o forumowiczach

oż TY Marcel!!
ładnie to tak reklamować forum ja Ci dam:)
wiesz napisz od czasu do czasu np co sadzisz o akwarium jakimś, ooooo ale mozesz sie bardzo przydac w dziale technika:)
jak ktoś nie bedzie wiedział jak coś podłaczyc

Offline

 

#15 08-10-2007 09:36:59

Viola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 02-10-2007
Posty: 3
Punktów :   

Re: o forumowiczach

Witam Mam na imie Violetta, to widac po nicku . Z akwarystyki raczej "czuję się zielona" - uczę sie na błędach swoich i innych, forum jest dla mnie kopalnia wiedzy. Mimo, czyichś doświadczeń i tak lubie robić coś po swojemu. . Babska natura .
Pierwsze akwarium miałam w wieku 13 lat, potem długo, długo nic. Od keidy weszłam w dorosłe życie i przeprowadziłam sie w pięknej lesniej krainy do blokowiska - zaczęło brakować mi natury. Wróciłam do baniaczków. Zaczęło sie od pyszczaków, potem zamarzyło mi się roślinne, a potem krewetki. Poniewaz każde z marzeń wymagało osobnego akwarium, tak ilośc baniaczków rosła:) W chwili obecnej mam:
160 litrów - roślinne ( narazie nie jest tak ładne jak fachowców, ale mnie się podoba - gdyż jest w domu zielono)
126 l - pyszczaki
63 l - gupikarium
25 l- krewetki WP
30 l - krewetki C.cf.Babaulti
nie mam wielkiem wiedzy, ale jezeli ktoś bedzie potrzebował jakies pomocy - równiez chętnie służe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysims2.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.sherwood.pun.pl www.dx-klan.pun.pl www.forumwttc.pun.pl