krewetki , kkrewetkaria i cała krewetkofilia

Krewetkomaniacy

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE: FORUM ZOSTALO PRZNIESIONE, NOWY ADRES TO WWW.KREWETKI.ORG

#1 12-10-2007 19:03:12

Tobik1

Administrator

4440091
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 177
Punktów :   

Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

siemka mam taki problem jak wam zapewne wiadomo zalozylem akwarium 500l i jest w nim od zarabania kreweci roznejmasci i barwy mam tez tam sporo roznych rybek ale mnie juz zaczynaja denerwowac zyworodki i chcialbym cos wiekszego no tylko co? z kreweci nie zrezygnuje a chcialbym jakies rybki ktore sa ciekawe w obserwacji no i troche bardziej majestatyczne niz gupiki czy molinezje
wielkie dzieki za wszelaka pomoc
pozdrawiam Tobik

ps zastanawiam sie nad pretnikami albo gurami co wy na to ??

Offline

 

#2 13-10-2007 19:13:27

PABLO

Moderator

3455150
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 95
Punktów :   

Re: Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

no to mozemy cos zaradzic mozesz dac bande kirysow panda sliczne rybki i fajnie sie zachowuja jak jest ich np 30 tyle bys mogl dac do takiego akwa. Nastepnie moglbys dac pielegniczki ramireza, żółta. Kiedys w zoologicznym widzialem krewecie z kakadu. No ale to chyba jakas tresowane byly , piskorek. Kurde nic mi wiecej nie przychodzi do glowy ale sa tez takie rybki z takim dlugim nosem fajne ciekawe rybcie. no i do tych rybek dodal bym 40 neonkow z 10 molinezji. Kiedys mialem w rekach ksiazke. Bardzo madra. Juz nie pamietam wszystkich rybek ktore moga byc z kreweciami. Fakt faktem nie moga byc to duze rybcie i agresywne. Jak bys sie uparl i krewecie by mialy duzo kryjowek moglbys dac proporczykowce np z kap lopez. Piekne rzbki. Tylko tutaj jest pewne rzyzko i w 10% przypadkach koncz sie smiercia kreweci. Ale rybcie ciekawe. Jak chcesz miec mlode to podnosisz im temperature, a pozniej obnizasz i jest gitara.

Offline

 

#3 13-10-2007 21:10:30

Tobik1

Administrator

4440091
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 177
Punktów :   

Re: Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

poczytalem troche i chyba sie zdecyduje na pielegniczke zolta tylko ile jej tam moge wspuscic?? no i jak dokaldnije wygladaja jej stosunki z kreweciami??

Offline

 

#4 14-10-2007 10:10:47

PABLO

Moderator

3455150
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 95
Punktów :   

Re: Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

wiesz co ? gdzies slyszalem, ze haremiki robia ale nie powiem ci dokladnie. ja bym nie ryzykowal. parka wystarczy. Nie jest to tak terytorialna rybka jak ramirezka. Wiec o krewecie nie masz sie co martwic. No ale to nie zmienia faktu, ze mchy i reszta musi byc. zeby mlode sie mialy gdzie schowac.

Offline

 

#5 14-10-2007 11:45:50

polobis

Użytkownik

Zarejestrowany: 09-09-2007
Posty: 121
Punktów :   

Re: Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

słyszałem ostatnio, że pielęgniczki borelli są ciekawe w zachowaniu i łagodne... ja ze swojej strony do kirysków proponuję neony lub rodostomusy, albo jedno i drugie po 30 sztuk... do tego 10 sumików szklistych


wędruj sam jeden, jako słoń po lesie nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając...

Offline

 

#6 15-10-2007 16:34:04

Tobik1

Administrator

4440091
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 177
Punktów :   

Re: Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

nie no az tak radykalnych zmian nie planuje zyworodki zostaja w pewnej czescie napewno zostana tez neonki ,moje zbrojniki jak i krewecie chcialem tylko dolozyc jakies ladne wieksze rybki mchy oczywiscie beda bo nie wyobrazam sobie zycia kreweci bez nich
co do sumikow szklistych to kiedys mialem ale prawde mowiac te ryby mimo ciekawej budowy ciala slabo prezetuja sie jako ozdoba poprostu ich prawie nie ma

Offline

 

#7 16-10-2007 13:32:28

PABLO

Moderator

3455150
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 95
Punktów :   

Re: Krewetki i jakies wieksze ciekawe ryby

hehehehe dokladnie. ale jak polobis napisal 10 sumikow moze byc ciekawe. Chociaz wolal bym kupic neonki albo gupiki. Fajniejsze kolory.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitetheelite.pun.pl www.grupacr.pun.pl www.roleservers.pun.pl www.forestmt2.pun.pl www.narutoclub.pun.pl